ZADZWOŃ: 694 124 125

Łyżki do koparek

Łyżki do koparek DHB to niezawodne narzędzia do prac ziemnych. Są wielozadaniowe, bo łączą solidną konstrukcję z efektownym designem, a dzięki zastosowaniu odpowiednich wzmocnień i elementów ochronnych – niezwykle trwałe.

Oferujemy trzy rodzaje łyżek o szerokiej gamie zastosowań:

Łyżki Extreme Heavy Duty

Wyświetl kategorię

Łyżki Heavy Duty

Wyświetl kategorię

Łyżki ażurowe

Wyświetl kategorię

Łyżki do koparek

Poznaj naszą ofertę w kategorii łyżek do koparek, stworzoną tak, aby spełnić Twoje potrzeby w zakresie prac ziemnych, przesiewania, sortowania, oczyszczania i innych prac specjalistycznych.

 

Dowiedz się jak najlepiej dobrać łyżkę do Twojej koparki

Dobierz łyżkę do Twojej koparki

BAZA WIEDZY

Konserwacja młota hydraulicznego

Młot hydrauliczny to potężny osprzęt do koparki, który w rękach doświadczonego operatora pozwala zaoszczędzić cenne dni w trakcie prac ogólnobudowlanych, wyburzeniowych czy

Sprzęt do wyburzeń – rodzaje i zastosowanie

Wyburzenia to proces kontrolowanego demontażu konstrukcji, który wymaga specjalistycznego sprzętu i doświadczonych operatorów. Sprzęt do wyburzeń odgrywa kluczową rolę w nowoczesnym budownictwie, umożliwiając

Aftermarket

Zaangażowanie DHB wykracza daleko poza zakup sprzętu. Szeroki wybór akcesoriów i części zamiennych oraz wsparcie specjalistów czynią nas kompleksowym dostawcą. Rozumiemy, jak ważne jest utrzymanie sprzętu w doskonałym stanie, dlatego stworzyliśmy ofertę posprzedażową, która zapewni Ci nieprzerwaną pracę.

Zgłoszenie serwisowe

Chcesz, aby nasz doradca skontaktował się z Tobą?

Wyszukaj produkty

Powrót do góry
Produkt został dodany do Twojego koszyka