Łyżki ażurowe

Łyżki ażurowe: dzięki szkieletowej, a co za tym idzie lżejszej konstrukcji, umożliwiają precyzyjne i kontrolowane prace w miejscach, gdzie konieczna jest selektywność w zbieraniu materiału. Doskonałe do przesiewania, sortowania i oczyszczania materiału, a także do prac w miejscach o ograniczonym dostępie, np. przy oczyszczaniu zbiorników wodnych.

Łyżki ażurowe

Poznaj naszą ofertę w kategorii łyżek, stworzoną tak, aby spełnić Twoje potrzeby w zakresie prac ziemnych, przesiewania, sortowania, oczyszczania i innych prac specjalistycznych.

Dowiedz się jak najlepiej dobrać łyżkę do Twojej koparki

Dobierz łyżkę do Twojej koparki

BAZA WIEDZY

Konserwacja młota hydraulicznego

Młot hydrauliczny to potężny osprzęt do koparki, który w rękach doświadczonego operatora pozwala zaoszczędzić cenne dni w trakcie prac ogólnobudowlanych, wyburzeniowych czy

Sprzęt do wyburzeń – rodzaje i zastosowanie

Wyburzenia to proces kontrolowanego demontażu konstrukcji, który wymaga specjalistycznego sprzętu i doświadczonych operatorów. Sprzęt do wyburzeń odgrywa kluczową rolę w nowoczesnym budownictwie, umożliwiając

Aftermarket

Zaangażowanie DHB wykracza daleko poza zakup sprzętu. Szeroki wybór akcesoriów i części zamiennych oraz wsparcie specjalistów czynią nas kompleksowym dostawcą. Rozumiemy, jak ważne jest utrzymanie sprzętu w doskonałym stanie, dlatego stworzyliśmy ofertę posprzedażową, która zapewni Ci nieprzerwaną pracę.

Zgłoszenie serwisowe

Chcesz, aby nasz doradca skontaktował się z Tobą?

Wyszukaj produkty

Powrót do góry
Produkt został dodany do Twojego koszyka