ZADZWOŃ: 694 124 125

Młoty hydrauliczne duże

Duże młoty hydrauliczne są przeznaczone do montowania na koparkach o masie powyżej 30 ton. Zapewniają ogromną siłę udaru – są zaprojektowane z myślą o wymagających zastosowaniach i trudnych warunkach pracy. Duże młoty najczęściej wykorzystuje się w kamieniołomach, do kruszenia pierwotnego oraz w wyburzeniach pierwszego stopnia.

Młoty hydrauliczne duże

Poznaj naszą ofertę w kategorii młotów hydraulicznych, stworzoną tak, aby spełnić Twoje potrzeby w zakresie wyburzeń, kruszenia skał, landscaping’u i innych prac specjalistycznych.

 

Dowiedz się jak najlepiej dobrać młot do Twojej koparki

Dobierz młot hydrauliczny do Twojej koparki

BAZA WIEDZY

Konserwacja młota hydraulicznego

Młot hydrauliczny to potężny osprzęt do koparki, który w rękach doświadczonego operatora pozwala zaoszczędzić cenne dni w trakcie prac ogólnobudowlanych, wyburzeniowych czy

Sprzęt do wyburzeń – rodzaje i zastosowanie

Wyburzenia to proces kontrolowanego demontażu konstrukcji, który wymaga specjalistycznego sprzętu i doświadczonych operatorów. Sprzęt do wyburzeń odgrywa kluczową rolę w nowoczesnym budownictwie, umożliwiając

Aftermarket

Zaangażowanie DHB wykracza daleko poza zakup sprzętu. Szeroki wybór akcesoriów i części zamiennych oraz wsparcie specjalistów czynią nas kompleksowym dostawcą. Rozumiemy, jak ważne jest utrzymanie sprzętu w doskonałym stanie, dlatego stworzyliśmy ofertę posprzedażową, która zapewni Ci nieprzerwaną pracę.

Zgłoszenie serwisowe

Chcesz, aby nasz doradca skontaktował się z Tobą?

Wyszukaj produkty

Powrót do góry
Produkt został dodany do Twojego koszyka