W dniach 7-8 czerwca 2024 roku w Lubieniu Kujawskim odbyły się Centralne Targi Maszyn, Urządzeń i Sprzętu Roboczego eRobocze SHOW. To już 14. edycja tego prestiżowego wydarzenia, które przyciąga zarówno dużych dystrybutorów, jak i mniejszych przedsiębiorców budowlanych oraz operatorów maszyn z całej Polski. Wśród licznych wystawców znalazła się również firma DHB, prezentując szeroki asortyment swojego osprzętu do koparek.

Filmowa relacja z wydarzenia

Prezentacja osprzętu DHB

Na stoisku DHB nie mogło zabraknąć naszych sztandarowych produktów, czyli młotów hydraulicznych, z których zaprezentowaliśmy modele DHB 10S, DHB 30S, DHB 135S.

Obrotowe szczęki kruszące RP 12 i nożyce do cięcia metalu RS 20 to kolejny osprzęt DHB umożliwiający efektywną pracę przy różnych zadaniach rozbiórkowych.

Zaprezentowane nowości w ofercie DHB to przede wszystkich chwytak DGR 120 o dużej sile chwytania, przeznaczony do prac wyburzeniowych oraz łyżka XDR 120 umożliwiająca kontrolę nad ładunkiem podczas wydobywania najtwardszych i najcięższych materiałów.

Dzięki uprzejmości firmy Lupher, mogliśmy zaprezentować nasz osprzęt na nowoczesnych maszynach Komatsu PW160-8 oraz Komatsu PC138US-11.

eRobocze Komatsu

Atrakcje na stoisku DHB

Odwiedzający stoisko DHB mieli nie tylko okazję zapoznać się z najnowszymi maszynami i osprzętem, ale również skosztować dedykowanego piwa DHB oraz przepysznych amerykańskich burgerów. To wyjątkowe połączenie technologii i kulinariów cieszyło się dużym zainteresowaniem i przyciągało licznych gości.

Atrakcje na stoisku DHB

Program targów maszyn budowlanych eRobocze SHOW

Targi eRobocze SHOW to nie tylko statyczna wystawa maszyn, ale przede wszystkim dynamiczne pokazy oraz możliwość testowania sprzętu w praktyce. Uczestnicy mogli zobaczyć w akcji najnowsze maszyny i osprzęt, wziąć udział w prelekcjach tematycznych oraz konkursach operatorskich. Wydarzenie zgromadziło kilkaset maszyn i urządzeń na stoiskach kilkudziesięciu wystawców, co stworzyło wyjątkową okazję do porównania oferty różnych marek​.

Młoty hydrauliczne na eRobocze

Podsumowanie

Udział DHB w tegorocznych targach eRobocze SHOW w Lubieniu Kujawskim był doskonałą okazją do zaprezentowania nowości w ofercie oraz nawiązania kontaktów biznesowych. Targi te potwierdziły swoją renomę jako jedno z najważniejszych wydarzeń w branży budowlanej, przyciągając liczne grono profesjonalistów z całej Polski.