W DHB zawsze dążymy do dostarczania naszym klientom najbardziej efektywnych rozwiązań. Nasze zaangażowanie w indywidualne podejście do każdego projektu pozwala nam na dostarczanie produktów i usług, które przekraczają oczekiwania naszych klientów. W niniejszym case study przedstawiamy, jak współpraca z firmą Lupher oraz nasze szerokie portfolio osprzętu przyczyniły się do sukcesu jednego z naszych klientów, który skorzystał z naszej kompleksowej oferty, obejmującej m.in. obrotowe szczęki kruszące oraz zestaw łyżek, a przede wszystkim maszynę Volvo ECR 235DL.

Wyzwanie

Nasz klient, działający w branży budowlanej, stanął przed wyzwaniem zrealizowania dużego projektu wyburzeniowego, wymagającego zastosowania specjalistycznego sprzętu. Klient potrzebował wszechstronnych narzędzi, które umożliwiłyby efektywne i bezpieczne przeprowadzenie prac wyburzeniowych, a także maszynę, która byłaby w stanie sprostać trudnym warunkom terenowym.

Kompleksowe rozwiązanie: Volvo ECR235DL

Kompleksowe rozwiązanie: indywidualne podejście i współpraca z Lupher

Dzięki współpracy z firmą Lupher, znaną z dostarczania wysokiej jakości maszyn budowlanych, byliśmy w stanie zaproponować klientowi maszynę Volvo ECR 235DL, dostosowaną do specyficznych wymagań projektu. 

Nasze kompleksowe rozwiązanie obejmowało:

Osprzęt wyburzeniowy

Dostarczyliśmy obrotowe szczęki kruszące DHB RP18 oraz różne typy łyżek, w tym łyżka DHB HDR75, które umożliwiły klientowi efektywne kruszenie i usuwanie gruzu.

Konfiguracja maszyny

Maszyna Volvo ECR 235DL została skonfigurowana pod kątem optymalnego współdziałania z osprzętem wyburzeniowym DHB, co zapewniło maksymalną wydajność i bezpieczeństwo operacji.

Szkolenie operatorów

Zapewniliśmy kompleksowe szkolenie dla operatorów, które obejmowało wprowadzenie do obsługi i konserwacji sprzętu, co zwiększyło efektywność i zredukowało ryzyko awarii.

Organizacja transportu

Organizacja transportu maszyny wraz z osprzętem prosto na miejsce budowy.

Obrotowe szczęki kruszące DHB RP 18

Obrotowe szczęki hydrauliczne DHB RP 18 to rozwiązanie dla profesjonalistów poszukujących niezawodności na placu budowy. Zaprojektowane z myślą o maksymalnej wydajności, to solidne narzędzie ważące 1710 kg oferuje doskonałą równowagę między siłą i precyzją. Kompatybilne z maszynami o wadze 15-20 ton. Pliki do pobrania Pobierz specyfikację techniczną (PDF) Pobierz instrukcję obsługi (PDF)

Zobacz więcej

ŁYŻKA HDR 75

To wytrzymałe narzędzie o wadze 660 kg, które jest w stanie sprostać wymagającym warunkom pracy. Umożliwia optymalne napełnienie i kontrolę nad ładunkiem podczas wydobywania najtwardszych i najcięższych materiałów. Idealne rozszerzenie dla koparek o masie 15-25 ton. Pliki do pobrania Pobierz specyfikację techniczną (PDF)

Zobacz więcej

Korzyści dla Klienta

W wyniku naszej współpracy, klient uzyskał szereg korzyści, w tym:

Kompleksowe usługi

Od dostawy sprzętu, przez jego konfigurację, aż po szkolenie załogi – zapewniliśmy pełne wsparcie na każdym etapie projektu. 

Oszczędność czasu

Dzięki realizacji zamówienia w jednej firmie klient zaoszczędził mnóstwo czasu, który musiałby poświęcić na poszukiwanie maszyny u innego źródła, a także późniejszą konfigurację jej z osprzętem. Klientowi zależało na szybkim terminie realizacji zamówienia na maszynę i osprzęt, a DHB sprostało temu zadaniu, dostarczając sprzęt w uzgodnionym czasie.

Minimalizacja kosztów

Zakup maszyny Volvo ECR 235DL wraz z osprzętem DHB w jednym pakiecie pozwolił klientowi skorzystać z atrakcyjnych rabatów, co znacząco obniżyło całkowity koszt inwestycji.

Bezpieczeństwo

Szkolenie załogi oraz odpowiednia konfiguracja sprzętu zapewniły wysoki poziom bezpieczeństwa na placu budowy.

Elastyczność 

Szeroka gama osprzętu umożliwiła dostosowanie maszyn do różnych zadań, co zwiększyło wszechstronność i elastyczność działań. Co więcej, przedstawiona oferta zawierała w sobie kilka wariantów maszyn do wyboru, aby klient mógł samodzielnie zdecydować, która w największym stopniu sprosta jego oczekiwaniom.

Nożyce DHB RP 18

Podsumowanie

W DHB jesteśmy dumni z naszej zdolności do dostarczania kompleksowych, dostosowanych do potrzeb klienta rozwiązań. Współpraca z firmą Lupher oraz nasza szeroka oferta osprzętu pozwoliły nam na osiągnięcie znakomitych wyników w realizacji tego projektu. Dzięki naszym rozwiązaniom, klient mógł zrealizować swoje zadania szybciej, efektywniej i bezpieczniej.

W przypadku pytań dotyczących naszych produktów i usług, zapraszamy do kontaktu. Chętnie omówimy, jak możemy pomóc w realizacji Państwa projektów.